BLOOMEA® Szczecin

BLOOMEA ®: Modeling skóry za pomocą technologii TRIO M.M.L.


Modeling skóry za pomocą urządzenia Bloomea ® to zabieg bazujący na trzech podstawowych działaniach ukrytych pod skrótem technologii TRIO M.M.L. 

Bloomea ® przez 10 lat była wykorzystywana przez francuskich chirurgów plastycznych głównie w zabiegach pooperacyjnych w celu przyśpieszenia leczenia blizn oraz rozstępów.

Z czasem bazując na badaniach histologicznych 5 warstw naskórka odkryto wyjątkowe działanie technologii TRIO M.M.L w zabiegach kosmetologicznych takich jak:

- zabiegi anti-aging
- zabiegi ujędrniające
- zabiegi depigmentacyjne
- usuwanie zmarszczek, rozstępów, bruzd potrądzikowych i inne.

1. MAKROEKSFOLIACJA

Na początku każdego zabiegu bezpośrednio na oczach klienta otwierany zostaje tip złuszczający (dostosowany do rodzaju zabiegu), a następnie montowany jest w głowicy zabiegowej. Dzięki różnorodnym technikom pracy, zdywersyfikowanemu ziarninowaniu oraz bezpośredniej pracy oscylacyjnej głowicy w pierwszym etapie zabiegu możemy przeprowadzić MAKROEKSFOLIACJĘ na kilku poziomach. Począwszy od delikatnego peelingu a na efekcie resurfacingu laserowego skończywszy. Tak przygotowana skóra jest gotowa do przyjęcia bogatego w składniki aktywne (kwas hialuronowy, elastyna, kolagen) koktajlu Bloomea ®.


2. MIKROWIBRACJA

Po pierwszej fazie wprowadzającej zdejmujemy tip złuszczający i instalujemy tip, który ma za zadanie wprowadzić wewnątrztkankowo jak najwięcej substancji odżywczych. Na skórę pacjenta nakładamy kilka kropel kremowego koktajlu Bloomea ® bogatego w elastynę, kolagen i kwas hialuronowy. W tym momencie zaczyna się innowacja fazy drugiej. W zależności od wybranej procedury, którą chcemy przeprowadzić u pacjenta wprowadzamy głowicę w drgania oscylacyjne wysokiej częstotliwości, które delikatnie stymulując skórę do pracy pozwalają na otwarcie kanalików i kolejno za pomocą podczerwieni (633 nm) wprowadzić aktywny koktajl nawet do poziomu skóry właściwej. W czasie równoległym urządzenie emituje wiązkę laserową penetrującą do poziomu kolagenu rozpoczynając trzecią fazę zabiegu LUMINOTERAPIĘ. Rozpoczyna się proces neokolagenezy.


3. LUMINOTERAPIA

Jednoczesne oddziaływanie lasera w bliskiej podczerwieni (633nm) pozwala dopełnić terapię w technologii TRIO M.L.L. Udowodniona skuteczność penetracji tej długości fali i doskonałe powinowactwo do warstwy kolagenowej pozwala na dynamiczne przyśpieszenie procesów odbudowy łańcuchów kolagenowych oraz równoczesne namnażanie elastyny i fibroblastów. Zabieg jest całkowicie bezbolesny. W przypadku zabiegów leczniczych, czy też mających dać efekt resurfacingu laserowego zaleca się na koniec zastosowanie maski biocellulozowej bogatej w kwas hialuronowy, aloes i elastynę.
W trakcie trwania każdej serii zabiegowej zaleca się stosowanie w domu kremowego koktajlu Bloomea ® na bazie kwasu HA przez cały czas jej trwania.

Zabieg Bloomea ® w Szczecinie


Cena:
  • zabieg Bloomea na twarz: 300 zł
  • zabieg Bloomea na twarz + szyję : 350 zł
  • zabieg Bloomea na twarz + szyję + dekolt : 380 zł
Czas zabiegu : 60 minut
Image

Specjaliści

4l.png

mgr Marta Szewczyk

kosmetologia

4l.png

mgr Elżbieta Stój

kosmetologia

Chat na żywo